חדרי קירור לחקלאות

חדרי קירור לחקלאות

אחד הענפים החשובים ביותר במשק הוא ענף החקלאות אשר תוצרתו תלויה בגורמים רבים כמו גשם ותקציבים מהמדינה, אך פרמטר חשוב נוסף הוא שמירה על טריות המוצרים החקלאיים הנקטפים מהשדות בחדרי קירור איכותיים – תנאי הכרחי לשמירה על התוצרת, אחסונה והובלתה לרשות השיווק ולחנויות.

צריכים חדרי קירור לחקלאות? חברת ניק מערכות תתאים לכם את הפתרון המושלם, תתכנן, תבנה, תייצר ותתקין לכם בעסק חדרי קירור, חדרי הקפאה וחדרים נקיים באיכות הגבוהה ביותר בשוק, עם בידוד מקסימלי ומערכות קירור ומיזוג ברמה הגבוהה ביותר לתפוקה מרבית ומינימום בזבוז של אנרגיה, חיסכון בעלויות וכדומה.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר לבניית חדרי קירור לחקלאות המתקדמים ביותר, בכל גודל ולכל סוג של מבנה השאירו פרטים באתר או צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ומקיפה.

חברת ניק מערכות מביאה איתה מעל 20 שנות ניסיון בתחום והיא החברה המוביל בענף לתכנון, ייצור ובנייה של חדרי קירור והקפאה מכל סוג. נשמח לרתום את הידעה והניסיון הרבים שלנו לפרויקט שלכם.

חדרי קירור לחקלאות – חברת ניק מערכות

היכנסו לאתר ובדקו את שירות המחשבונים הייחודי שלנו לבדיקת חישוב משוער של תפוקת קירור לחדר קירור נתון ומחשבון עלות משוערת לאחר הזנה של פרטי החדר, גודל, מידותיו וכדומה.

לא יודעים מה ההבדלים בין חדר קירור זה לאחר? מתלבטים לגבי גודל, צורה, מבנה ופרטים טכניים אחרים לגבי חדרי הקירור שאתם צריכים? נשמח לייעץ לכם עכשיו גם ללא עלות בשיחת ייעוץ ראשונית.

שירותים נוספים של חברת ניק מעוכות: ייבוא, מכירה והשכרה של גנרטורים, מדחסים, שירות תיקונים מקיף, מכירה של מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות הטובות בעולם, תכנון לבניית חדרים נקיים ועוד שירותים באתר.

לפרטים ונספים חייגו או השאירו הודעה. תמיכה טכנית ללקוחותינו 24/7.

עמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי

קבלו חבילה שלמה של אמצעי קירור לענף החקלאות!

חדרי קירור ייעודיים לענף החקלאות ומשאיות קירור מתאימות – שירותים הכרחיים לענף החקלאות אשר יכסו  אתכם בכל הנוגע לשמירה על התוצרת החקלאית שלכם והובלתה לכל מקום בארץ בצורה אידאלית ובתנאי קור מתאימים, עם וויסות, בקרה ושמירה על טמפרטורה רצויה.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת לחדרי הקירור הטובים ביותר במשק!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן