ייצור חדרי קירור

ייצור חדרי קירור

צריכים חברה מקצועית לשירותי ייצור חדרי קירור? חברת ניק מערכות בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בשטח ומספקת מגוון גדול של חדרי קירור והקפאה החל מ-700 ₪ כל חדרי הקירור נבנים בהתאמה אישית וכוללים התקנה, הרכבה ואחריות.

חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ תכנון חינם לבנייה וייצור של חדרי קירור והקפאה ברמה הגבוהה ביותר מבית ניק מערכות! החברה מס’ 1 בישראל בתחום ההקמה של מערכות חשמל, מערכות קירור ומיזוג אוויר, אוויר דחוס, חדרים נקיים ועוד מגוון שירותים.

דלתות לחדרי קירור – חברת ניק מערכות

חברת ניק מערוכת בעלת ניסיון רב בבניית חדרי קירור והקפאה לתחום המסעדנות, למחסני מזון בענף החקלאות וגם בתחומי הפארמה, כגון מחסני תרופות וחדרי חירום. החברה עובדת אך ורק לפי התקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי, החל משלב התכנון הראשוני ועד גמר העבודה ומסירת החדר ללקוח תוך כדי שמירה על סטנדרטים בין לאומיים גבוהים והקפדה על כל פרט, קטן כגדול.

ניק מערכות מספק מחדרי קירור יעילים וחסכוניים בצריכת אנרגיה, ומספקת תחזוקה ושירות מלא לאורך שנים במחיר ושירות ללא תחרות.

ייצור חדרי קירור

החברה מספקת את השירותים הללו בתחום הקירור וההקפאה למגוון גופים פרטיים ומוסדיים מוכרים במשק הישראלי:

  • תכנון ובנייה בסטנדרט בין לאומי
  • עמידה בתקני בטיחות ובנייה מחמירים ובעלת תקן ISO
  • אחריות מלאה, שירות ותחזוקה, שירות טכני 24/7 באתר
  • שירות חידוש ושיפוץ של חדרי קירור והקפאה ישנים

דלתות לחדרי קירור

לייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם או השאירו פרטים באתר לחזרה מהיר עם כל שאלה למתן פתרונות מהירים וחכמים למגוון האתגרים אשר עומדים בפניכם בבואכם לבנות חדרי קירור איכותיים, אמינים וחסכוניים מבחינה אנרגטית.

לתכנון, בנייה וייצר חדרי קירור דרושים ניסיון רב, ידע בתחום והבנה בבידוד ועוד פרמטרים מקצועיים אשר רק בעלי המקצוע המנוסים מחזיקים בהם כמו כיצד לשמור על החדר יבש עם רמת לחות קבועה והרכב מולקולרי מיוחד של האוויר ועוד, כשהכול בהתאמה מלאה לחלל ולמקום

בניית החדר צריכה להתחשב בכל הגורמים הסביבתיים כמו גם הבנה לאיזו מטרה ישמש החדר, מיקומו של החדר ביחס למבנה כולו, גודל הכניסה והדלתות וכדומה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן