מהם צ'ילרים תעשייתיים?

מבנים מסחריים עושים שימוש במערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר על מנת לקרר את המבנים. המבנים המסחריים המודרניים מחפשים פתרונות ידידותיים לסביבה וביצועים מעולים. מטרת הצי'לרים היא ליצור סביבת פנים נוחה ללא קשר לתנאים החיצוניים.

איך זה עובד?

צ'ילר עובד על העיקרון של דחיסת אדים או ספיגת אדים. הם למעשה מספקים זרימה רציפה של נוזל קירור בטמפרטורה רצויה. לאחר מכן, מוזרם נוזל הקירור בתהליך הוצאת חום מאזור אחד במתקן כשהוא זורם חזרה לצד השני.

הצ'ילר עושה שימוש במערכת קירור מכנית של דחיסת אדים אשר מתחברת לזרם מים באמצעות מאייד. נוזל קירור יזרום דרך המאייד, המדחס, המכבה ומתקן פיזור המים. כאשר מתרחשת העברת החום באמצעות המאייד, נוזל הקירור מתאדה והופך מנוזל בלחץ נמוך לאדים, והטמפרטורה של נוזל הקירור מתחילה לרדת.

לאחר מכן, נוזל הקירור יזרום למדחס, המדחס יבצע מספר פעולה. תחילה הוא יבטיח שהלחץ במאייד יישאר נמוך מספיק על מנת שיספוג חום בקצב נכון. לאחר מכן הוא יעלה את הלחץ באמצעות אדי קירור על מנת להבטיח שהטמפרטורה תישאר גבוהה מספיק בכדי להפיץ חום.

למי זה מתאים?

הצ'ילרים הפכו למרכיב חיוני בהמון מבנים מסחרייים מכל הסוגים: בתי מלון, מסעדות, בתי חולים, מפעלי תעשייה וייצור ועוד. באופן כללי, הצ'ילרים מאפשרים העברת חום מסביבה פנימית לסביבה חיצונית. מכשיר העברת החום הזה מסתמך על מערכת צינון.

צ'ילרים תעשייתיים בניק מערכות

ניק מערכות בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בתחומי תכנון והקמה של מערכות חשמל, קירור ומיזוג אוויר, אוויר דחוס, חדרים נקיים ומכירה והשכרת גנרטורים לתעשייה ולשוק הפרטי. החברה הינה משווקת מורשה ובלעדית של מיטב החברות הבינלאומיות המובילות בתחום.  דוגלת במתן שירות ומוצרים באחריות וחורטת על דגלה את שביעות רצון הלקוחות.

חברת ניק מערכות הוקמה ע"י מר ניקולאי וודולזוב (מהנדס חשמל) עם למעלה מ 20 שנות ניסיון. החברה מעניקה שירותי תכנון ויישום של מערכות חשמל לתעשיות המתקדמות בישראל וכיום הרחיבה ניק מערכות את שירותיה ומוצריה לקהל הרחב בשני סניפים נוספים: ירושלים וראשון לציון.

צ'ילרים תוצרת Keyter

KEYTER units

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן