קומפרסור בורגי – שלל יתרונות למגוון צרכים

הוא נמצא בשימוש בבתי עסק ותעשיות קלות רבות. קטן, פרקטי ובעל מגוון רחב של שימושים. מטרתו העיקרית היא לשנע ולהפעיל מכשירים אחרים ובכך להניע תהליכי ייצור. 

עם השנים הוא הולך וצובר פופולריות וניתן למצוא אותו כמעט בכל בית עסק. הכירו את הקומפרסור הבורגי – מדחס אוויר קטן עם יתרונות רבים

הקומפרסור הבורגי - כל מה שאתם צריכים לעסק

הקומפרסור, מדחס אויר בעברית, הוא אחד הכלים השימושים הקיימים בשוק העבודה. עיקר תועלתו היא בשליטה והנעה של תהליכים שונים, תוך חיסכון משמעותי באנרגיה. 

מתוך מגוון הקומפרסורים הקיימים, הקומפרסור הבורגי בולט באופן מיוחד ביכולתו להתאים להיקפי עבודה משתנים מקטן ועד גדול, בחוזקו ובאמינותו. אלו שימושים יש למדחסים השונים, ומה הופך את הקומפרסור הבורגי לפופולארי במיוחד- הכל במאמר הבא

מדחסי אוויר - פעולה פשוטה עם תועלות רבות

מדחסי האוויר הינם כלים מכניים אשר מטרתם פשוטה: דחיסת האוויר על מנת לייצר אנרגיה, להניע פעולה או תהליך. מדחס אוויר הוא אחד המוצרים השימושיים והנדרשים בתעשייה .אופן פעולתו של המדחס מבוסס על עקרון ייצור האנרגיה דרך כוח, הנוצר באמצעות דחיסה של אוויר. 

פשוט ככל שזה נשמע, השימוש באוויר דחוס הוא אחד הנפוצים בתעשייה ומאפשר תהליכים רבים בחיי היום-יום שלנו. מדחסי האוויר השונים שולטים ומניעים פעולות רבות, תוך ייעול אנרגטי מקסימלי. 

כיום, השוק מציע מבחר מדחסים למטרות שונות, קיימים שלושה סוגי מדחסים עיקריים – מדחס בוכנתי , מדחס אוויר בורגי ומדחס צנטריפוגלי. מדחס בוכנתי עשוי להתאים לעסקים ובתי מלאכה בהם יש צורך באוויר דחוס עבור צורך ספציפי ואילו מדחס בורגי ומדחס צנטריפוגלי מתאימים יותר למפעלים בהם יש צורך באוויר דחוס באופן רציף.

על הקומפרסור הבורגי

המדחס הבורגי הינו מדחס אוויר אשר מופעל באמצעות מנוע. פעולת סיבוב המנוע מאפשרת דחיסה של גז. שלא כמו מדחסים אחרים, הוא אינו זקוק למשאבת שמן, מכיוון ולחץ השמן בו נוצר באופן טבעי בזכות הפרש הלחצים בין פעולת הדחיסה לפעולת היניקה.

הקומפרסור הבורגי הוא מדחס קטן מידות ופרקטי, אך בעל יכולות ותפוקות רבות מאוד ביחס לגודלו הפיזי. פשטות המבנה שלו, היעדר הצורך במשאבת שמן ומידותיו, הופכים אותו לכלי עבודה מושלם בתעשייה הקטנה ועבור עבודות שונות בשטח. 

בנוסף, הוא מאפשר עבודה במשך שעות רבות ורצופות ללא תקלות מכיוון והעומס בו הינו מופחת ויציב.

למי מתאים קומפרסור בורגי?

בתעשיות הקלות, בחיי היום-יום ולמגוון שימושים, הקומפרסור הבורגי מציע אמינות ויעילות בפשטות השימוש בו. מדחס האוויר הבורגי הוא המוצר הקלאסי לאספקת אנרגיה רציפה בהספק נמוך של מטרים מעוקבים בודדים לדקה ועד אלפי מטרים מעוקבים לדקה בהתאם לדגם הנבחר. 

בשל יכולתו לספק אוויר דחוס בטווח רחב ביחס למידותיו, יעילותו ועוצמתו, הוא משמש מגוון רחב של עסקים ותעשיות בהיקפי עבודה משתנים.

"ניק מערכות" – ייעול משימות וחיסכון במשאבים

מדחסי אוויר הנם כלים שימושים המייעלים באופן משמעותי תהליכי עבודה וייצור, חוסכים אנרגיה וזמן ומספקים ביצוע מדויק בהתאם למטרות. מתוך מגוון הקומפרסורים הקיימים, הקומפרסור הבורגי בולט ביתרונותיו הרבים ,אספקת האנרגיה המרשימה שלו, קלות השימוש והתחזוקה.

"ניק מערכות", החברה המובילה בישראל בתחום מערכות האוויר הדחוס, מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ופתרונות משלימים לייעול תהליכי עבודה, שיפור הליך הייצור וחיסכון במשאבים.

אנו מציעים מגוון קומפרסורים בורגיים למנעד רחב של צרכים ושימושים. אם אתם מחפשים מדחס בורגי ,אנו מזמינים אתכם להתרשם מהסדרה הקומפקטית החדשה, אשר פותחה תוך מחשבה, ניסיון רב וייעול של התכונות העיקריות תחת סטנדרט ביצועים גבוה. 

המדחסים הבורגיים שלנו מיועדים לשימוש תעשייתי והפעלה רציפה, ידידותיים למשתמש ומאפשרים שימוש אופטימלי. מתלבטים? זקוקים להכוונה מקצועית? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לכל שאלה

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן