תיקון חדרי קירור

הקיץ הישראלי לא עושה הנחות לאף אחד, יש לכם חדרי קירור בעסק? וודאו שהם עובדים בצורה תקינה ודאגו שלא תהיה אף בעיה טכנית באמצעות תחזוקה ובקרה במשך כל השנה. צריכים שירותי תיקון חדרי קירור? חברת ניק מערכות תשמח לספק לכם את השירות בהיותה אחת החברות המובילות בתחום בניית חדרי קירור, חדרי הקפאה וחדרים נקיים, אשר מכירה לפני ולפנים את כל המערכות המרכיבות חדרים אלה ובעלת מלאים חלפים וניסיון טכני של מעל 20 שנה בתחום.

טכנאי חדרי קירור – ניק מערכות

מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון השירותים שהחברה מציעה לרבות שני מחשבונים מיוחדים שהחברה מציעה לשירותכם ללא עלות, האחד מחשבון לחישוב ‘עלות משוערת לחישוב חדר הקירורבו כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את המידות החיצוניות של החדר במטרים, וכן מחשבון ‘חישוב משוער של תפוקת הקירור לחדר קירור’.

צריכים טכנאי חדרי קירור מקצועי? צרו קשר עוד היום לקבלת שירות, ייעוץ והצעת מחיר או השאירו את הפרטים שלכם באתר ונחזור אליכם עם הצעה לתיקון חדרי קירור מכל סוג.

ניק מערכות – תיקון חדרי קירור

חברת ניק מערכות הוקמה על יד מהנדס קירור ומיזוג ומהנדס חשמל עם למעלה מ-20 שנות ניסיון ומספקת שירותי תכנון ויישום של מערכות קירור ומיזוג לתעשיות המתקדמות בישראל.

אנו מציעים תמיכה טכנית 24/7 מוזמנים להתקשר ולקבל מענה לכל בעיה שיש לכם עם חדרי קירור בכל גודל ומכל סוג, חדרי הקפאה, מערכות מיזוג ועוד. נשמח לעמוד לשירותיכם ולספק לכם את השירות המקצועי ביותר.

שירותים נוספים של החברה

בנייה, תכנון ותיקון של מערכות קירור תעשייתי, מיזוג אוויר תעשייתי, צ’ילרים תעשייתיים, מיזוג אוויר למשאיות, בניית חדרים נקיים, תכנון ובניית חדרי קירור ועוד.

נשמח לדעת איך נוכל לעזור לך ולספק לכם ייעוץ ראשוני בטלפון ללא התחייבות. הזמן את שירותי חברת ניק מערכות ותהנה משירות ללא פשרות, ניסיון רב, מקצועיות ומחירים נוחים.

שירות נוסף שהחברה מספקת הוא שירות ייבוא, השכרה ומכירה של גנרטורים איכותיים תוצרת גרמניה של החברה הגרמנית RID.

החברה מאושרת תקן ISO

תמיכה טכנית עשרים וארבע שעות ביממה. חייגו עכשיו לשירות, פרטים נוספים והזמנות או לשיחת ייעוץ ראשונית. להתראות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן