מגוון חדרי קירור והקפאה.  חדרי קירור החל מ 700 ₪  
חדרי הקפאה החל מ 890 ₪
יש לנו מגוון חדרי קירור בהתאמה אישית כולל התקנה והרכבה !!

עכשיו במבצע מיוחד – ייעוץ ותכנון חינם

ניק מערכות בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בתחומי תכנון והקמה של מערכות חשמל, קירור ומיזוג אויר, אויר דחוס, חדרים נקיים ומכירה והשכרת גנרטורים לתעשייה ולשוק הפרטי. החברה הינה משווקת מורשה ובלעדית של מיטב החברות הבינלאומיות המובילות בתחום. ניק מערכות בע"מ דוגלת במתן שירות ומוצרים באחריות וחורטת על דגלה את שביעות רצון הלקוחות.

חברת ניק מערכות הוקמה ע"י מר ניקולאי וודולזוב (מהנדס חשמל) עם למעלה מ 20 שנות ניסיון. החברה מעניקה שירותי תכנון ויישום של מערכות חשמל לתעשיות המתקדמות בישראל וכיום הרחיבה ניק מערכות את שירותיה ומוצריה לקהל הרחב בשני סניפים נוספים: ירושלים וראשון לציון

בניית חדרי קירור והקפאה בהתאמה אישית 

​חברתנו מתמחה בתכנון ובניית חדרי קירור והקפאה לתחומיי ההסעדה (מסעדות), מחסני מזון בתחום החקלאות וכן לתחום הפארמה כגון מעבדות ומחסני תרופות וחירום. ניק מערכות עובדת ע"פ התקנים המחמירים של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי החל משלב התכנון ועד גמר ביצוע ומסירת החדר ללקוח לשביעות רצונו, ומציבה רף שירות ומקצועיות גבוה בענף.

חדרי הקירור וההקפאה בבניית ניק-מערכות מספקים ללקוחות נכס תפעולי יעיל וחסכוני בצריכת אנרגיה לאורך שנים, וברמת שירות ותחזוקה ללא מתחרים!

חברתנו מספקת את השירותים הבאים בתחום הקירור וההקפאה לגופים פרטיים ומוסדות ממשלה:

  • תכנון מקצועי ובנייה בסטנדרט גבוהה
  • עמידה בתקנים מחמירים של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי
  • אחריות , שירות ותחזוקה
  • חידוש ושיפוץ חדרי קירור והקפאה ישנים

חדרי קירור

כפי שהשם מרמז, חדר קירור הוא חדר בעל טמפרטורה נמוכה מהרגיל. זה הוא חדר מבודד ומצויד באופן מיוחד לשמירה על טמפרטורה מסוימת, לחות קבועה והרכב מולקולרי מיוחד של האוויר.

היתרון בבניית חדר קירור בהתאמה לצרכי העסק/המוסד היא בהתאמה מלאה של חומרי בידוד ויחידות קירור ומיזוג אוויר לצורך הספציפי.

בניית חדר קירור מתחילה מתכנון מדוקדק בהתחשב בכל ההיבטים: למה ישמש חדר הקירור, נפח המוצרים השמורים בו, גודל הפתח הכניסה הדרוש, מיקום בחדר ביחס למבנה כולו וכו'. 

מוצרים לאחסון בחדרי קירור

  • פירות/ירקות/פרחים
  • עוף טרי/בשר/דגים
  • תרופות וחומרים רפואיים
  • גבינות/ביצים
סגירת תפריט
דילוג לתוכן