תפוקת קירור

חישוב תפוקת קירור

המשמעות הגדולה של חדר קירור איכותי היא התפוקה שלו. מה זה בעצם חישוב תפוקת קירור ואיך היא מתבצעת? מאוד פשוט. חברת ניק מערכות מעמידה לרשותכם מחשבון למדידת תפוקת קירור לחדרי הקירור ומקררים שלכם, על מנת למדוד את תפוקת הקירור הרצויה.

ניק מערכות - מחשבון לחישוב תפוקת קירור

ראשית עליכם לדעת כי כל המחשבונים באתר נותנים מידע משוער בלבד. המידע המתקבל הינו לגבי חדרים סטנדרטיים ובתנאים סטנדרטיים. מטרת המחשבונים היא לשפוך אור על תחום שאינכם מכירים, ולהכיר לכם את העולם הזה בנגישות. על מנת לחשב באופן מדויק וסופי הכולל מחיר, ציוד וחישוב תפוקת הקירור מומחה צריך לראות את החלל המדובר ואת המוצרים שהחלל יאכלס בתוכו.

גלשו באתר למחשבון המבוקש ולכל הפרטים הספציפיים, חישוב העובי הנכון של הפאנלים ועוד. בהגיעכם לדף המחשבון שימו לב: תפוקת הקירור במחשבון מתאימה לטמפרטורת העבודה בחדר, לדוגמא: תפוקת הקירור של 4KW לטמפרטורת חדר של 18 מעלות C , לא שווה ערך ל-4KW בטמפרטורה של 4+ מעלות C.

לנוחיותכם שני מחשבונים שיאפשרו לכם לראות תמונת מצב משוערת של תפוקת הקירור שצריך לקיים בחדר וכן את המחיר של החדר. כשמחשבים את תפוקת הקירור מתייחסים לכח סוס ופרמטרים כמו גודל החלל, הגובה, האורך והרוחב וגם לטמפרטורת החדר הרצויה.

חישוב משוער של תפוקת הקירור לחדר קירור

מידות חיצוניות של החדר במטרים

על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
מ 20- עד 30+
תפוקת הקירור הינה משוערת. למידע מדוייק יותר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני.

ניק מערכות בע"מ

חברת ניק מערכות הוקמה על ידי מר ניקולאי וודולזוב, מהנדס קירור ומיזוג וכן מהנדס חשמל עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום והיא מעניקה שירותי תכנון ויישום למערכות קירור ומיזוג לתעשיות המתקדמות בישראל. החברה מתמחה בבנייה, תכנון והקמה של חדרי קירור, חדרי הקפאה, מערכות מיזוג אוויר ובניית חדרים נקיים. 

כחברה מובילה בתחום נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולהבין מה בדיוק אתם צריכים, לתכנן ולבנות עבורכם את חדרי הקירור וההקפאה הטובים ביותר בתחום המיוצרים בטכנולוגיה המדויקת ביותר של מיטב החברות המובילות בתחום זה בעולם.

לסיכום

חדר קירור איכותי הינו חדר אשר תוכנן מלכתחילה למטרת נגישות ותפוקה מקסימלית. חישוב תפוקת החדר מבעוד מועד באופן מדויק תאפשר לכם לדעת מראש מהי התפוקה המקסימלית של חדר הקירור שהזמנתם, להיות חכמים יותר. 

היעזרו במחשבונים שלנו לחישוב תפוקת הקירור הרצויה על פי גודל החדר ומיקומו וגורמים נוספים. לייעוץ מקצועי השאירו פרטים או חייגו עכשיו למספר 03-7707131 ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה בדבר תכנון, בנייה והרכבה של חדרי קירור חדישים שישמשו לכל מטרה. 

זאת בהתאם לתכנית הבניין שלכם וצרכי החברה או העסק, ובהתאם לכל התקנות המחמירות ביותר בתחום לקבלת המוצר המוגמר האיכותי ביותר.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן