תפוקת קירור

חישוב תפוקת קירור

חברת ניק מערכות מעמידה לראשותכם מחשבונים למדידת תפוקת קירור רצויה לחדרי הקירור והמקררים שלכם, תפוקת קירור כח סוס ופרמטרים כמו חישוב תפוקת קירור לפי גודל החדר ועוד.

 

חישוב משוער של תפוקת הקירור לחדר קירור

מידות חיצוניות של החדר במטרים

על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
מ 20- עד 30+
תפוקת הקירור הינה משוערת. למידע מדוייק יותר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני.

 

ניק מערכות – מחשבון לחישוב תפוקת קירור

גלשו באתר למחשבון המבוקש ולכל הפרטים הספציפיים, חישוב העובי הנכון של הפאנלים ועוד. חברת ניק מערכות עובדת אך ורק עם מערכות אירופאיות ולפי התקן האירופאי!

בהגיעכם לדף המחשבון שימו לב: תפוקת הקירור במחשבון מתאימה לטמפרטורת העבודה בחדר, לדוגמא: תפוקת הקירור של 4KW לטמפרטורת חדר של 18 מעלות צלזיוס, לא שווה ערך ל-4KW בטמפרטורה של 4+ מעלות C.

לנוחיותכם שני מחשבונים שייתנו לכם תמונת מצב משוערת של תפוקת הקירור שצריך לקיים בחדר וכן את המחיר של החדר.

עוד שימו לב כי המחשבונים נותנים מידע משוער בלבד וזאת לחדרים סטנדרטיים ובתנאים סטנדרטיים. לחישוב הסופי והמדויק של מחיר, ציוד וחישוב תפוקת הקירור יש לראות את השטח ואת המוצרים שיאכלסו את החדר. פנו אלינו להצעת מחיר משתלמת.

איך לחשב תפוקת קירור

חברת ניק מערכות מתמחה בבנייה, תכנון והקמה של חדרי קירור, חדרי הקפאה, מערכות מיזוג אוויר ובניית חדרים נקיים. כחברה מובילה בתחום נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולהבין מה בדיוק אתם צריכים, לתכנן ולבנות עבורכם את חדרי הקירור וההקפאה הטובים ביותר בתחום המיוצרים בטכנולוגיה המדויקת ביותר של מיטב החברות המובילות בתחום זה בעולם.

חישוב תפוקת קירור

היעזרו במחשבונים שלנו לחישוב תפוקת הקירור הרצויה על פי גודל החדר ומיקומו וגורמים נוספים. לייעוץ מקצועי השאירו פרטים או חייגו עכשיו ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה בדבר  תכנון, בנייה והרכבה של חדרי קירור חדישים לכל מטרה בהתאם לתוכנית הבניין שלכם וצרכי החברה או העסק ובהתאם לכל התקנות המחמירות ביותר בתחום לקבלת המוצר המוגמר האיכותי ביותר.

חברת ניק מערכות הוקמה על ידי מר ניקולאי וודולזוב, מהנדס קירור ומיזוג וכן מהנדס חשמל עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום והיא מעניקה שירותי תכנון ויישום למערכות קירור ומיזוג לתעשיות המתקדמות בישראל.

השאירו פרטים לקבלת מענה אנושי והצעת מחיר נוחה לבניית חדרי קירור, חדרי הקפאה וכדומה עכשיו באתר!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן