מערכת טיהור אוויר מבית RGF

מערכת לטיהור אוויר טבעית משמידה עד 99% מכלל הנגיפים, החיידקים והעובש המצויים בחלל ועל גבי משטחים. בנוסף לכך המערכת יודעת לטפל ביעילות בגזים וריחות בלתי רצויים בתוך מבנה, והיא תאפשר לכם להנות מאוויר נקי יותר ובריא יותר.

איך עובדת מערכת טיהור אוויר

מדובר בתהליך כימי פשוט. המערכת עושה שימוש בטכנולוגיית AOP מתקדמת, שמפחיתה באופן משמעותי ריחות, מזהמים, עשן, עובש, חיידקים ווירוסים המצויים באוויר של חלל מסוים, ועל גבי כלל המשטחים המצויים בו. התקנת המערכת בתעלות האוויר ומערכות חימום שהם המקור הבעייתי של רוב הבניינים, היא די פשוטה.

לאחר התקנת המערכת טיהור אוויר, המודל מותקן ישירות בצינור האוורור ומתחיל בתהליך החמצון המורכב, היוצר שילוב של: הידרופראוקסידים, יוני סופראוקסיד ויוני הידרוקסיד. כתוצאה מכך, מנוטרלים החלקיקים הקטנים ביותר הנושאים ריחות, נגיפים ומזהמים אחרים אשר נשאבים למערכת הסינון.

מה זה פרוקסיד ולמה צריך אותו?

הפרוקסיד הוא חומר אשר עוזר לתהליך החמצון (פירוק) של חומרים אורגניים (בקטריות, וירוסים, אלרגנים, ריחות וכו'). התהליך עובד לא רק במערכת טיהור אוויר עצמה, אלא ממשיך את עבודתו כאשר אוויר מועשר בפראוקסידים נמצא בתוך חלל החדר. האוויר "החדש" מפרק את המזהמים באוויר הקיים ועל גבי המשטחים שהצטברו בהם המזיקים.

טכנולוגיית ה-UV יודעת לנטרל רק את החלקים שנמצאים בסמוך לנורת ה-UV, והיא אף מחייבת לאוורר את החדר לאחר הפעולה.זאת בגלל העובדה שהטכנולוגיה עושה שימוש באוזון, האוזון מכניס שוב את כל הבקטריות, הוירוסים ושאר המזהמים לתוך חלל החדר ולכן הוא מצריך אוורור לאחר השימוש. 

לעומתו הפרוקסיד לא מזיק לבני אדם, כך שטכנולוגיית AOP מאפשרת עבודה רציפה ללא צורך ביציאת  אנשים מהחדר או אוורור נוסף. טכנולוגיית AOP פותחה כחלק מתוכניות נאס"א ונמצאת בשימוש נרחב בתחנות מסלול ומעבורות חלל. הטכנולוגיה נוצרה במיוחד לצורך שחזור האוויר והתחדשותו בחללים סגורים.

למה צריך מערכת לטיהור אוויר?

מערכת לטיהור אוויר תביא תועלת רבה בכל סביבה מסחרית או סביבת מגורים, כולל בתי ספר, בתי חולים, משרדים ועסקים. המערכת יודעת למנוע טריגרים להתקפי אסטמה. הטריגרים כוללים תאי עור יבשים, לכלוך, אבק, פחמן חד-חמצני, חומרי ניקוי ביתיים, עשן מבישול ועוד.

יתרון נוסף של  המערכת לטיהור אוויר שלנו הוא  למעשה היכולת להפחית ריח של חיות מחמד, ואפילו ללכוד טבק ועשן סיגריות ולמנוע מחלות בריאות. זאת ועוד, הפוקנציות במערכת אפילו יכולות להסיר חלקיקי אסבסט המתפזרים באוויר, ולמנוע סרטן הנגרם על ידי אסבסט.

עובדות חשובות על המערכת שלנו

מוסדות וארגונים בארה"ב בהם מותקנת מערכת טיהור האוויר שלנו

מוסדות וארגונים

בתי חולים

איך מזמינים?

מעוניינים במערכת טיהור אוויר? זה ממש פשוט! לתיאום והזמנת התקנה חייגו עכשיו למספר 052-2637086 או מלאו את טופס צור קשר. התקנת המערכת מתבצעת תוך יום אחד בלבד, ולקוחותינו נהנים משירותי תמיכה טכנית על ידי המהנדסים שלנו.

ניק מערכות - החברה היחידה בישראל שמספקת את המערכות RGF.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן