חדרי קירור לחקלאות

אחד הענפים החשובים ביותר במשק הוא ענף החקלאות אשר תוצרתו תלויה בגורמים רבים כמו תנאי אקלים ותקציבים מהמדינה, אך פרמטר חשוב נוסף הוא שמירה על טריות המוצרים החקלאיים הנקטפים מהשדות בחדרי קירור איכותיים – תנאי הכרחי לשמירה על התוצרת, אחסונה והובלתה לרשות השיווק ולחנויות.

יצרנים חקלאיים משתמשים במגוון מערכות קירור כדי להאריך את חיי המדף של חומרים מתכלים. הקירור לא רק מקטין את פוטנציאל הקלקול עקב צמיחת חיידקים אלא גם מפחית את רמות הלחות עבור מוצרים מסוימים. קירור עשוי לשמש גם במהלך מיון, עיבוד, אריזה ואחסון.

למה צריך חדרי קירור לחקלאות?

על חקלאי הפירות והירקות לקרר רבים מתוצריהם במהירות מיד לאחר הקטיף, זהו תהליך קריטי לשמירה על איכות התוצרת וחיי המדף שלהם. חדרי הקירור הגדולים משמשים להחזקת ירקות סיטונאים לפני ההפצה. 

מערכות הקירור מופעלות באופן האינטנסיבי ביותר בחודשי הקיץ החמים. חדרי קירור עם שיפור יעילות אנרגטית יביאו לחיסכון משמעותי באנרגיית החשמל. 

יתרונות הקירור החקלאי

לקירור חקלאי ישנן מטרות רבות, ומגוונות ומשמעותיות להצלחת העסק, היתרונות שלהם מביאות לתוצר סופי מושלם לצרכן. להלן היתרונות: 

  • שיפור הבידוד של אזור האחסון הקר בקירור.
  • הפחתת חדירת אוויר חם דרך הדלתות, סדקים ופתחים אחרים.
  • תחזוקה ושירות שוטפים של ציוד קירור.
  • שימוש במדחסים חסכוני אנרגיה, מחליפי חום, וקירור.
  • נקיטת צעדים למניעה וגילוי דליפת קירור.

איך בודקים את תפוקת הקירור?

היכנסו לאתר ובדקו את שירות המחשבונים הייחודיים שלנו לבדיקת חישוב משוער של תפוקת קירור לחדר קירור נתון ומחשבון עלות משוערת לאחר הזנה של פרטי החדר, גודל, מידותיו וכדומה. 

לא יודעים מה ההבדלים בין חדר קירור זה לאחר? מתלבטים לגבי גודל, צורה, מבנה ופרטים טכניים אחרים לגבי חדרי הקירור שאתם צריכים? נשמח לייעץ לכם עכשיו גם ללא עלות בשיחת ייעוץ ראשונית.

שירותים נוספים של חברת ניק מערכות:

חברת ניק מערכות פועלת במגוון תחומים, תוך עמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי. החברה מספקת שירותי ייבוא, מכירה והשכרה של גנרטורים, מדחסים, שירות תיקונים מקיף, מכירה של מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות הטובות בעולם, תכנון לבניית חדרים נקיים ועוד שירותים באתר.

קבלו חבילה שלמה של אמצעי קירור לענף החקלאות!

חדרי קירור ייעודיים לענף החקלאות ומשאיות קירור מתאימות – שירותים הכרחיים לענף החקלאות אשר יכסו  אתכם בכל הנוגע לשמירה על התוצרת החקלאית שלכם והובלתה לכל מקום בארץ בצורה אידאלית ובתנאי קור מתאימים, עם ויסות, בקרה ושמירה על טמפרטורה רצויה. 

החברה מעניקה שירותי תמיכה טכנית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשונה והצעת מחיר משתלמת לחדרי הקירור הטובים ביותר במשק חייגו עכשיו למספר 03-7707131

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן