תיקון חדרי קירור

תיקון חדרי קירור

עם כל האחריות הכרוכה בניהול נכון של עסק, תחזוקת קירור מסחרית הינה קריטית וחשובה לתפקוד תקין ויעיל של העסק. מספיקה בעיה הכי קטנה כדי לפגום בציוד הקירור וזה עלול להרוס את המוצרים שלכם, ושלא נדבר על המוניטין של בית העסק ולקוחות שלא מרוצים.

היתרונות של תחזוקה שוטפת של חדרי קירור

לתחזוקה שוטפת יתרונות רבים, אין לחסוך בתחזוקה של חדרי הקירור שלרוב הם גורם משפיע בבית העסק. להלן היתרונות שלכם משירותי תיקון חדרי קירור באופן שוטף:

  • אמינות: 

ציוד אשר נבדק בזמן, ומבצעים בו תיקונים באופן שוטף לא רק פועל ביעילות רבה יותר, אלא גם פחות סביר שיפתח בעיות חמורות הזקוקות לתיקונים. טכנאי חדרי הקירור יכולים לזהות בעיות קטנות ולתקן אותן, הרבה לפני שהן הופכות לבעיות משמעותיות.

  • איכות תכולת המקררים:

במידה ומדובר בעסק של מזון, עם תחזוקת חדרי הקירור תוכלו להיות בראש שקט כשאתם יודעים שכל יחידות הקירור עובדות כראוי ושומרות על האוכל שלכם טרי ואיכותי. אין לקחת סיכונים מיותרים, ולהסתכן באוכל מקולקל והשלכותיו.

  • אורך חיים: 

חדרי קירור מסחריים הן השקעה גדולה עבור בית עסק, ככה שיש לשמור עליהם ולתחזק אותם כדי שיאריכו ימים. יש לנקות ולתחזק באופן קבוע ציוד כזה שנשאר במצב טוב במשך שנים ארוכות יותר, ויחסוך לכם בעלויות תיקונים והחלפה בעתיד.

תיקון חדרי קירור בניק מערכות

חברת ניק מערכות הוקמה על ידי מהנדס קירור ומיזוג, ומהנדס חשמל עם למעלה מ-20 שנות ניסיון. החברה  מספקת שירותי תכנון ויישום של מערכות קירור ומיזוג לתעשיות המתקדמות בישראל. 

בנוסף לשירותי התכנון וההתקנה החברה מספקת שירות תיקונים לחדרי הקירור. כידוע חדרים אלה הם רגישים מאוד ונחוצים להצלחת העסק שלכם, ולכן תחזוקה נכונה ושוטפת היא הכרחית. 

בנוסף לשירותי התיקון אנו מציעים תמיכה טכנית 24/7 מוזמנים להתקשר ולקבל מענה לכל בעיה שיש לכם עם חדרי קירור בכל גודל ומכל סוג, חדרי הקפאה, מערכות מיזוג ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות המקצועי ביותר.

לסיכום

מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון השירותים שהחברה מציעה לרבות שני מחשבונים מיוחדים שהחברה מציעה לשירותכם ללא עלות, האחד מחשבון לחישוב 'עלות משוערת לחישוב חדר הקירור' בו כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את המידות החיצוניות של החדר במטרים, וכן מחשבון 'חישוב משוער של תפוקת הקירור לחדר קירור'. 

מחפשים טכנאי חדרי קירור מקצועי? חייגו עוד היום לקבלת שירות, ייעוץ והצעת מחיר למספר 03-7707131 או השאירו את הפרטים שלכם בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן