מחירון חדרי קירור

מחירון חדרי קירור

מתעניינים בחדרי קירור לעסק שלכם ולא יודעים כמה זה אמור לעלות לכם? הגעתם למקום הנכון. חדר הקירור בבתי עסק רבים הינו בין החללים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. חדר קירור שתוכנן ונבנה היטב יפיק לכם תועלת רבה לאורך זמן. רגע לפני שאתם מחליטים מהו התקציב שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר דברים.

חדרי קירור ברמה גבוהה במחיר הוגן

כאמור לעיל, חדר הקירור בבית עסק הוא לרוב יהיה החלל המשמעותי ביותר בעסק, כמו גם ההוצאה הראשונית הגדולה, לצד הוצאות אחזקה שוטפות. 

על מנת לחשב את תפוקת הקירור של חדר קירור, צירפנו עבורכם מחשבון לחישוב משוער:

חישוב משוער של תפוקת הקירור לחדר קירור

מידות חיצוניות של החדר במטרים

על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
מ 20- עד 30+
תפוקת הקירור הינה משוערת. למידע מדוייק יותר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני.

מה צריך לקחת בחשבון בתכנון נכון של חדר קירור ועלותו?

על מנת לדעת מהי העלות של הקמת חדר קירור, עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים פרמטרים עיקריים. אחד הפרמטרים החשובים הינו מיקומו של החדר, האם הוא נמצא בתוך המבנה או מחוצה לו, האם החדר נמצא בסמוך למקור המפיץ חום כמה למשל מטבח. 

גורם נוסף שעליכם לקחת בחשבון הינו החומר ממנו חדר הקירור יהיה עשוי, כלומר התקרה, הקירות והרצפות. חדר קירור איכותי הוא כזה המבודד לגמרי מכל כיוון, לא רק הקירות והתקרה, אלא גם התקרה. הבידוד הוא קריטי לתפוקה יעילה יותר ולחיסכון משמעותי באנרגיית חשמל.

איך מקימים חדר קירור בצורה חכמה?

על מנת לנצל את כל היתרונות של חדר קירור איכותי, עליכם לדעת מספר דברים שאין להקל בהם ראש. ככל שתהיו סבלניים יותר תכנון והקמת חדר קירור, ותקשיבו למומחים- תחסכו זמן וכסף ותקלות מפתיעות. ראשית, על הקירות להיות בעלי עובי מסוים, ואילו החומר שבתוכם צריך להיות דחוס בהתאמה מלאה להפסדי החום הנוצרים עם צפיפות חומר מספקת.

שנית, עליכם לקחת בחשבון את מיקומם של יחידות העיבוי. יחידות העיבוי הן למעשה היחידות החיצוניות אשר פולטות חום, זאת מהסיבה שככל שהנערכת תפלוט חום בצורה טובה ונכונה יותר, כך גם קליטת החום תהיה טוב יותר בחלל הקירור, מה שיפחית משמעותית את צריכת החשמל ויאריך את חיי המערכת ואת חיי המדחס. מדחס שומר על איכותו כאשר הוא מתפקד בלחצים הנכונים.

חדרי קירור עם ניק מערכות

ניק מערכות בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בתחום הבנייה וההקמה של מערכות מיזוג, חדרי קירור והקפאה, מערכות אוויר דחוס בחדרים סטריליים. החברה הוקמה על ידי מהנדס קירור ומיזוג ומהנדס חשמל, בעלי למעלה מ-20 שנות ניסיון. 

להצעת מחיר להקמת חדר קירור בהתאם לצרכים ולתנאים שצוינו ואחרים, חייגו עכשיו למספר 03-7707131 לייעוץ הטוב ביותר בתחום. במהלך הייעוץ נבחן את האפשרויות העומדות ביניכם תוך שימת דגש על הצרכים, והיעילות של חדר הקירור בבית העסק שלכם. 

ביחד נייצר תכנית פעולה לייצור חדרי הקירור הטובים ביותר והחסכוניים ביותר שיעניקו לכם יכולת קירור יציבה לאורך זמן עם בקרת טמפרטורות ואטימות גבוהה לקירור מיטבי ואיכותי, בכל מקום בו תבחרו למקם את החדר בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן