מחירון חדרי קירור

חדרי קירור

מתעניינים בחדרי קירור, מחירון חדרי קירור, עלות התקנה וגודל רצוי? חברת ניק מערכות עוסקת בתכנון, בנייה והקמה של חדרי קירור, חדרי הקפאה, מערכות מיזוג אוויר ובניית חדרים נקיים והינה החברה המובילה בישראל בתחום, עם ניסיון רב בבנייה של חדרי קירור והקפאה, מערכות אוויר דחוס ועוד!

בנוסף לכך החברה יבואנית בלעדית בישראל של גנרטורים RID ומייבאת של מדחסי RENEER (תוצרת גרמניה)

 

עלות משוערת לחישוב חדר הקירור

מידות חיצוניות של החדר במטרים

על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
על הערך להיות מעל - 0
מ 20- עד 30+
המחיר הינו משוער. למידע מדוייק יותר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני.

חדרי קירור ברמה גבוהה – ניק מערכות בע”מ

צריכים להקים חדר קירור ולא יודעים מה העלות ביחס לגודל? היעזרו בשירות מחשבון לחישוב מחיר חדרי קירור שיצרנו לשם כך!

שירות נוסף של החברה הוא שירות מכירה והשכרת גנרטורים ומדחסים לתעשייה ולשוק הפרטי.

עלות בניית חדר קירור

על מנת לדעת מה העלות של הקמת חדר קירור צריך לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים ופרמטרים עיקריים כגון מיקום החדר למשל: האם הוא נמצא בתוך המבנה או מחוצה לו. האם החדר נמצא סמוך למקור חום כמו מטבח למשל וכו’. לכן חשוב בתכנון חדר קירור לחשב את כל המשתנים הללו.

דבר נוסף שיש להביא בחשבון הוא מה החומר ממנו חדר הקירור הולך להיבנות, התקרה, הקירות והרצפה, האם זו רצפה מבודדת למשל ועוד גורמים.

טיפים לבניית חדר קירור

הקירות צריכים להיות בעלי עובי מסוים, החומר בתוכם צריך להיות דחוס בהתאמה מלאה להפסדי החום הנוצרים עם צפיפות חומר מספקת. בנוסף צריך הביא בחשבון את מיקומם של יחידות העיבוי, אלו היחידות החיצוניות אשר פולטות חום, מכיוון שככל שהמערכת פולטת חום בצורה טובה יותר כך גם קליטת החום טובה יותר בחדר וזה עוזר להפחתה בצריכת החשמל כמו גם מאריך את החיים של המערכת וחיי המדחס כאשר הוא מתפקד בלחצים נכונים.

חדר קירור מחיר

להצעת מחיר להקמת חדר קירור בהתאם לכל התנאים שצוינו ואחרים נא השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו ונשמח לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר בתחום, לשבת איתכם על תכנית פעולה ולייצר עבורכם את חדרי הקירור הטובים ביותר והחסכוניים ביותר שייתנו לכם יכולת קירור יציבה לאורך זמן עם בקרת טמפרטורות ואטימות גבוהה לקירור מיטבי ואיכותי בכל מקום בו תבחרו למקם את החדר בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן